Новинки

1 з 12

Художня література

Різні художні жанри вкупі від українських та авторів з усього світу. Щоб побачити увесь розділ, тисніть Дивитися все .

1 з 12

Психологія та Саморозвиток

Книжки, які допомагають прокачати себе, свій дух, здобути навички та надихнутися новими ідеями. Щоб побачити увесь розділ, тисніть Дивитися все.

1 з 12

Опанування німецької

Розмовники, словники, самовчителі, картки для вивчення слів та інші книги, які допомагають вивчити німецьку.

1 з 10

Нехудожня література

Публіцистика, нон-фікшн, історія, політика, мемуари, біографії, роздуми, бізнес, прикладна література. Щоб побачити увесь розділ, тисніть Дивитися все.

1 з 12

УКРАЇНА

1 з 8

Комікси, Манга та Графічні романи

1 з 8

Для Дітей

Книжки для дітей на різний вік: від немовлят і аж до школярів. Щоб побачити увесь розділ, тисніть Дивитися все.

1 з 12

Для Підлітків

Книжки для підлітків та юнацтва. Щоб побачити увесь розділ, тисніть Дивитися все.

1 з 12

СЛОВО ВІД КНИГАРНІ

Нині друкарні та видавництва України працюють в надзвичайно екстремальних умовах. Та попри всі загрози українські книжки видаються й далі. Ми в Мовослово хочемо скоротити відстань між тими, хто читає по-українськи та тими, хто пише, перекладає, друкує та видає по-українськи.

Для цього ми створюємо мережу партнерів. Ми працюємо безпосередньо з видавництвами, службами перевезень та доставки. Ми долаємо тисячі кілометрів разом з нашими партнерами, щоб українські книжки зʼявилися в доступі в Німеччині.

В кожного з нас різні літературні смаки, вподобання та потреби. Нам би дуже хотілося, щоб усі українські книжки були доступні тут за кордоном. Звісно, ми не в змозі привезти абсолютно все одразу, проте ми можемо виконати особисту забаганку. Надішліть нам своє особисте Спецзамовлення на ті книжки, які ви вже хочете зараз. Ми знайдемо їх для вас у видавців та доставимо сюди. Звичайно, при цьому, ми будемо інформувати вас індивідуально про ваше Спецзамовлення.

А ще, якщо у вас є ідеї, що можна вдосконалити, зробити інакше, хочете щось порадити - заходьте до нас на сторінку Контактів та пишіть. Дякуємо, що завітали до Мовослово!